17 września, 2016

Wykład: „7 złotych kluczy do zdrowia”

„Jeżeli człowiek umiera w wieku 70 lat, to powinni o tym napisać w kronice wypadków….”
Nasze ciało „przygotowane” jest na 130,140 lat życia w zdrowiu.
Czy wiesz, jak mu pomóc?
Czy wiesz, co robić?
Czy wiesz, czego nie robić?
Odpowiedź na te i inne pytania usłyszysz podczas SENSACYJNEGO wykładu: 7 ZŁOTYCH KLUCZY DO ZDROWIA, który wygłosi Profesor Siergiej Anatoliewicz Batieczko.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Siergiej Anatoliewicz Batieczko, ros. Сергей Анатольевич Батечко (ur. 3 sierpnia 1947 r. w Komsomolsku nad Amurem, ZSRR) – profesor, doktor nauk medycznych, Członek Międzynarodowej Akademii Ekologii oraz konsultant naukowy w Integrative Medicine Clinic Patricka Holforda w Londynie.

Od roku 1973 do roku 2002 pracował jako chirurg. W roku 1977 ukończył aspiranturę kliniczną w Wyższej Szkole Medycznej w Odessie. W roku 1979 obronił dysertacje kandydacką, a w roku 1986 – doktorską. Od roku 2002 pracował jako chirurg według Programu Biura Europejskiego Światowej Organizacji Zdrowia. Od roku 2007 do dziś jest konsultantem naukowym w Integrative Medicine Clinic Patricka Holforda w Londynie. Od roku 2006 jest członkiem Międzynarodowej Akademii Ekologicznej (Dział endoekologii człowieka).
Jest także Dyrektorem Integracyjnej Kliniki Medycyny Wschód-Zachód, ukraińskiego laboratorium badającego wiek biologiczny człowieka; naukowcem, praktykującym lekarzem i konsultantem żywieniowym. Autor licznych publikacji na temat profilaktyki oraz rehabilitacji z wykorzystaniem metod wschodniej i zachodniej medycyny.
W Polsce znany z wydanych książek, poruszających znaczenie kondycji kolagenu ustrojowego dla wyglądu, zdrowia i odporności na choroby oraz długości życia człowieka. Jest współtwórcą receptur preparatów kolagenowych o największym współczynniku anabolizmu znanym dietetyce. Został odznaczony Międzynarodowym Orderem Laury Chwały za aktywną działalność we współpracy z organizacjami międzynarodowymi w zakresie opieki zdrowotnej, profilaktyki i wprowadzania nowych technologii terapeutycznych.

Spotkanie odbędzie się 6 października 2016 r. o godzinie 18:00 w Sali konferencyjnej na Arena Azoty ul. Szafera 3/5/7 w Szczecinie.

Zapraszamy serdecznie!

2

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *