Ponadczasowe i unikalne

Kolagen to słowo, które sprzedaje. My oferujemy Ci dużo więcej niż tylko słowo i o wiele więcej, niż sam doskonały, odporny na temperatury kolagen. Dajemy Ci dzisiaj możliwości budowania swojego biznesu na fundamencie prawdziwej futurologii kosmetycznej odmienianej w liczbie mnogiej: kolageny nowej generacji, kremy, sera – eliksiry młodości. Dodajemy do tego przełomowe suplementy diety i linię Home care. Nasze produkty zawierają elitarną substancję, których dotąd jeszcze nie stosowano. Należą do nich:

TRANSDERMALNE PEPTYDY KOLAGENOWE – jedyne w światowej kosmetologii peptydy przenikające przez skórę, które nie powstają w laboratorium. Pozyskaliśmy je z natury.
LAKTOFERYNA – białko wrodzonej odporności ustroju najwyższych form życia na Ziemi.
MURAMIDAZA (lizozym) – największe z odkryć Aleksandra Fleminga, które dopiero polska, niskokosztowa technologia pozyskiwania udostępni światu poprzez sieć Colway International.
COLOSTRUM – suplementacja tą substancją jest powrotem do źródeł życia.
TYMOZYNA β 4 – jedna z najdroższych substancji na Ziemi. Hormon, który potrafi zmuszać do podziałów każdą komórkę.
CZYNNIK WZROSTU FIBROBLASTÓW – pierwszy taki na świecie, stworzony tylko dla Colway International!
ABSOLUT ROŚLIN OLEISTYCH – pozyskany w nadkrytycznym stanie skupienia substancji, metodą CO2, praktycznie nieznaną dotąd w kosmetologii.
KOMÓRKI MACIERZYSTE Z CITRUS AURANTIUM – rośliny niezwykłej, z której pozyskaliśmy nie tylko najlepszą w przyrodzie witaminę C.
DYSMUTAZA PONADTLENKOWA – enzym pierwszej linii obrony organizmu człowieka, który za kilka lat będzie popularny i sławny, bo takim uczynią go produkty Colway International, i wiele, wiele innych, najlepszych substancji używanych już dziś lub dopiero wchodzących do awangardowej kosmetologii i medycyny naturalnej.