17 lutego, 2016

Kolagenowa Pielęgnacja Ust

Kolagenowa Pielęgnacja Ust – w ofercie Colway International – to pomadka i kolagen z elastyną w jednym produkcie. Dzięki jej regularnemu stosowaniu Twoje usta szybko staną się piękne i miękkie, a w międzyczasie otrzymają ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.

Liczni użytkownicy podkreślają, że dzięki temu produktowi pozbyli się – niektórzy po wielu latach nieskutecznej walki – problemu spierzchniętych ust. Pomadka Colway ma także opinię niezawodnej przy tworzących się w kącikach ust tzw. zajadach. Zdaniem równie licznej grupy konsumentów działa jako SOS, gdy zapomną wziąć ze sobą w podróż np. kremu pod oczy. Doceniana też jako serum na szorstką skórę na łokciach. Jako zabieg pielęgnacyjny i przeciwzmarszczkowy, stosowana bywa efektywnie nie tylko na skórę ust, ale i na obszar dookoła nich. Zapobiega fotostarzeniu, wpływa na podwyższenie wartości faktora SPF.

W swej podstawowej funkcji – jako pomadka ochronna – sprawdza się zarówno latem, jak zimą, kiedy w 100% zapobiega pękaniu delikatnego naskórka. Jest dobrą bazą pod kolorowe szminki i błyszczyki.

Ogromną zaletą tego produktu jest jego cena, porównywalna wręcz z artykułami drogeryjnymi o wcale nie najwyższej jakości.

Udokumentowane działanie składników

Kolagen, w towarzystwie elastyny napina, nawilża i regeneruje przesuszony naskórek ust;

Naturalne oleje, arganowy (Argania Spinosa Kernel Oil) i jojoba wygładzają i ujędrniają skórę; chroniąc ją jednocześnie przed procesami starzenia; są naturalnymi filtrami przeciwsłonecznymi o faktorze 4-6. Charakteryzuje je idealna czystość biologiczna;

Dwie formy witaminy E (w tym wysoko ceniona z jojoby) działają kojąco na naskórek i szybko łagodzą stany zapalne – polecane także przy wystąpieniu opryszczki;

Witamina C jest naturalnym konserwantem i wsparciem przy leczeniu infekcji bakteryjnych oraz drobnych urazów. W pomadce delikatnie złuszcza powierzchnię naskórka ust, co go wygładza i ułatwia przenikalność substancji aktywnych;

Oligopeptydy i peptydy biomimetyczne – to sprawdzone w kosmetologii łańcuchy aminokwasowe, o dowiedzionej klinicznie transepidermalności i właściwościach wzmacniających naskórek. Docierają także do głębszych warstw skóry, gdzie przyczyniają się do pobudzenia produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego. To one także sprawiają, że nasza pomadka nawet, jeśli sprawia wrażenie „suchej” na ustach, w istocie nie tylko je regeneruje, ale i efektywnie nawilża.

Pomadkę możesz zamówić tu – link –

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *