14 maja, 2019

Jeszcze bardziej ECO!

Od 14 maja w wprowadzamy zmianę w sposobie pakowania przesyłek. Dzięki niej będziemy bardziej ECO, zachowując „jakość Colway International”. ECO to nie tylko rezygnacja z plastiku i wybór naturalnych materiałów. To także rozsądne gospodarowanie zasobami. Właśnie dlatego do naszych standardowych kartonów dołączą mniejsze, o wymiarach 275/182/106 cm. Mniej przestrzeni w paczce to stabilniej zapakowany produkty i mniej zużytego materiału.

Od 15 maja w polskiej strefie rozpoczynamy test wypełniacza wyprodukowanego z kukurydzy. Przyjazny dla środowiska wypełniacz do paczek zabezpieczy produkty, a po spełnieniu swojej funkcji… użyźni ogródek! Jest w 100% biodegradowalny pod wpływem wody i powietrza. Nadaje się do kompostowania. Po zalaniu wodą rozpuszcza się, umożliwiając spłukanie w toalecie lub wylanie na ogrodowe rabatki (nie wytwarza substancji toksycznych). Można go także składować w pojemnikach na odpady biodegradowalne lub odpady zmieszane.

Jeżeli wypełniacz spełni nasze wymagania, zostanie z nami na stałe, dlatego zależy nam na informacji zwrotnej. Jeśli okaże się, że:

  • kartoniki produktów są uszkodzone pomimo zastosowania wypełniacza,
  • wypełniacz zmieni swoją strukturę, wgniecie się, nie spełni swojej roli,
  •  zauważycie problem przy próbie utylizacji wypełniacza…

…wyślijcie opis i zdjęcia na maila: office@colwayinternational.com

Wierzymy, że wielkie zmiany składają się z serii małych działań. Dbajmy razem o środowisko!

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *