17 maja, 2018

Ruszamy w tour po Polsce z nowym produktem!

Mamy tu dużą dawkę (aż 60 mg na 1 kapsułkę) liofilizowanego kolagenu rybiego – najlepszego źródła materiałów budulcowych dla naszego kolagenu, zawierający wielką ilość peptydów sygnałowych, pobudzających komórki do pracy. Ale nie tylko. Jest tam witamina C i odtwarzający ją kwas alfaliponowy, jest krzem oraz witaminy A i E, a zatem komplet niezbędny do efektywnej produkcji kolagenu. Ale są też […] brakujące elementy żywności – flawonoidy: likopen, antocyjany czy oligomeryczne procyjanidyny (OPC) oraz flawonoidy z dzikiej róży (towarzyszące witaminie C) czy zawarte w ekstrakcie z pokrzywy. Z minerałów jest tu cynk i selen, bardzo ważne, bo umożliwiające działanie systemów antyoksydacyjnych w komórkach. 

O czym mowa? 

Tak, to nowy nutrikosmetyk CollUp – kompletny suplement diety zwiększający wytwarzanie kolagenu, redukujący wolne rodniki i stany zapalne. Collup pozytywnie wpływa na działanie tkanek i narządów. Dzięki niemu włosy i paznokcie stają się mocne i lśniące, skóra się wygładza, napina i staje się widocznie młodsza. 

Chcesz wiedzieć więcej? 

Zapisz się na elitarny CollUP Tour z dr. Jarosławem Słoniem i Anetą Kownacką! W czerwcu będą w Twojej okolicy. Odwiedzą aż 7 miast w Polsce, a w każdym z nich mamy dla Was jedynie 50 miejsc. Spiesz się – korzystają zdecydowani! 

Inwestujesz w spotkanie 10 zł, wychodzisz z:

  • Kompleksową wiedzą o suplemencie,
  • Inspiracjami, jak wykorzystać biznesowo nowy produkt,
  • Odpowiedziami na nurtujące Cię pytania,
  • Katalogiem uzupełnionym o nowy produkt,
  • Ulotką suplementacyjną uzupełnioną o nowy produkt, 
  • Ulotkami CollUp – 5 sztuk dla każdego uczestnika, 
  • Listkiem nowego suplementu diety do przetestowania. 

Wybierz miasto i datę, poinformuj swoją grupę i zapiszcie się już dziś. Uczestnictwo w spotkaniu to najlepszy sposób na zdobycie kompleksowej wiedzy o tym wyjątkowym produkcie, który już na starcie będzie bestsellerem Colway International! 

– Link do zapisów – 

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *