Colway International

Polska firma o międzynarodowym zasięgu z siedzibą w Warszawie, której sercem jest rybi kolagen, a duszą Morze Bałtyckie. Flagowy produkt Colway International to odporny na temperatury Native Collagen, jedna z największych sensacji kosmetycznych ostatnich lat.

Native Collagen jest izolowany jest ze skór rybich na molekularnym etapie jego rozwoju, w postaci helis. To jedyny znany na świecie naturalny zbiór peptydów, które swobodnie penetrują barierę naskórka. Ten luksusowy produkt anti-age nie walczy ze skutkami, lecz uderza w przyczynę powstawania zmarszczek.

W ofercie Colway International znajdują się również linie kosmetyczne, łączące najnowocześniejsze osiągnięcia biotechnologii z potwierdzonym działaniem kolagenu.

Colway International to również unikalne w skali światowej suplementy diety. Firma dba, aby zawsze były to preparaty komponowane ze składników w 100% naturalnych o bezspornie korzystnym wpływie na organizm człowieka. Wyróżniają je jakość i selektywność wybranych substratów oraz technologia ich pozyskiwania.