24 marca, 2020

Keep Safe, Keep Care, Keep your head up!

Przypomnij sobie dzisiejszy poranek. Jakie czynności pielęgnacyjne wykonywałeś rano? Które z nich możesz pominąć? Które z nich powtórzysz wieczorem?
Jakie kosmetyki do ich wykonywania musisz bezwzględnie mieć w łazience? 
Od 24.03 do  06.04 przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy składające się z produktów, które są teraz najbardziej potrzebne naszym rodzinom.

Zamów je przez Internet – bezpiecznie, bez wychodzenia, z dostawą prosto do domu, w atrakcyjnej cenie.

Zestaw Keep Safe 

Mydło do rąk z kolagenem i Pasta do zębów z kolagenem. 

Co polecamy z całego serca na najbliższe dni? Uśmiech i częste mycie rąk. Pamiętajmy, że nie tylko realna pomoc, ale też odrobina szczerego uśmiechu może rozświetlić komuś dzień. Dla Twoich dłoni i Twojego pięknego uśmiechu przygotowaliśmy zestaw składający się z Pasty do zębów z kolagenem i pielęgnującego Mydła do rąk.    

Zestaw Keep Care

Mydło do rąk z kolagenem i Odżywczy krem do rąk.

Zadbaj o ręce, które dbają na co dzień o Twoich najbliższych. W tym trudnym czasie myjemy dłonie częściej i dłużej, niż przywykła do tego nasza skóra. Używamy wysuszających ją środków dezynfekujących. Aby codzienna higiena była pielęgnacją, przyjemnością i przynosiła ukojenie podrażnionej skórze, skomponowaliśmy zestaw, w skład którego wchodzi Mydło do rąk z kolagenem i Odżywczy krem do rąk. 

Zestaw Keep your head up! 

Mydło do rąk z kolagenem, Odżywczy krem do rąk, Serum do twarzy i ciała z linii Natural.

Masz więcej czasu na odrobinę domowego spa? Zadbaj o dłonie! Ręce przekazują nie tylko zarazki, ale też uczucia i wsparcie. Umyj je mydłem z kolagenem, a następnie wmasuj Odżywczy krem do rąk z linii Hydro. Do kremu dodaj dwie krople Serum do twarzy i ciała z linii Natural. Niech będą gładkie, miękkie i gotowe na kolejne wyzwania!

Jestem zainteresowany! Jak mogę poznać szczegóły?

To proste! Zadzwoń do nas – 507 806 303 lub napisz info@polski-kolagen.pl

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę 🙂 

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *