23 lutego, 2021

COLGENIUM – strażnik Twojej pamięci i koncentracji NOWOŚĆ W OFERCIE

COLGENIUM – strażnik Twojej pamięci i koncentracji

Od lat misją firmy COLWAY jest wspieranie odkryć polskiej szkoły biochemii białek. Szczególną uwagę skupiamy na peptydach, których prozdrowotne właściwości terapeutyczne są już nie tylko uznane, lecz także potwierdzone w licznych badaniach naukowych.

Naszym celem jest tworzenie unikalnych preparatów suplementacyjnych na bazie tych właśnie substancji – naturalnych, bezpiecznych i efektywnych, aby każdy mógł korzystać z ich dobroczynnego działania.

NOWOŚĆ!

Colgenium zawiera w swoim składzie COLOCO PRP® (pat UPRP nr P.218693) ekstrakt siary i jej najcenniejszej frakcji białkowej. Kolostrynina nazywana jest również proline-rich polypeptides (prp), czyli polipeptydem bogatym w prolinę. Aktywność biologiczna kolostryniny, wynika z więcej, niż jednego składnika, ponieważ efektów jej działania nie udaje się powtórzyć przy użyciu żadnego z osobna, spośród badanych do tej pory peptydów. Do Colgenium dodaliśmy synergicznie działającą z COLOCO PRP® witaminę B6.

Z badań przeprowadzonych przez firmę Geo-Poland, na grupie prawie 400 osób, po okresie 4 miesięcy, można wysnuć wnioski: 

Podawanie COLOCO PRP® w sposób istotny statystycznie, w porównaniu do osób, które nie otrzymywały COLOCO PRP®, zwiększyło wartość BDNF tj. neurotroficzny czynnik pochodzenia mózgowego, który stymuluje produkcję nowych komórek mózgowych i wzmacnia już istniejące. Uważa się, że BDNF jest kluczowym białkiem dla funkcjonowania zdrowego mózgu.

Suplementacja COLOCO PRP® pozytywnie wpłynęła (na poziomie trendu), w grupie badanej, na poprawę funkcji poznawczych: pamięci, uwagi, zdolności do uczenia się, ocenianej z pomocą skomputeryzowanych testów neuropsychologicznych (CANTAB). Co ważne, poprawa dotyczyła osób zdrowych i to w różnym wieku.

W obecnych czasach nasz szybki tryb życia, stres, intensywne natężenie bodźców negatywnie odbijają się na funkcjonowaniu naszego mózgu. Wpływa to na nasze złe samopoczucie i pogarszanie jakości życia. Tym bardziej warto już teraz zadbać o te funkcje mózgu, które determinują naszą produktywność, możliwość rozwoju intelektualnego, ale już też nasze codzienne funkcjonowanie.

Twój mózg nie odżywia się w standardowy sposób, jego metabolizm jest niezwykle szybki. Małe wahania w składzie, kaloryczności oraz jakości pokarmu potrafią wpływać na jego pracę, regenerację oraz szybkość reakcji, dlatego to nie przypadek, że formuła COLGENIUM została opracowana w formie pastylek do ssania. Ta forma podawania COLOCO PRP®, jest kluczowa dla jego optymalnego przyswojenia i efektywności działania.

Colgenium to doskonały suplement diety dla osób borykających się z:

> zaburzeniami w procesach pamięciowych, 

> zakłóceniami uwagi wywołane przemęczeniem, 

> pogorszeniem sprawności poznawczej, 

> problemami z przyswajaniem wiedzy, 

> zakłóceniami w koncentracji uwagi, 

> opóźnionymi reakcjami na bodźce, 

> uczuciem rozkojarzenia czy przemęczenia. 

Dostępny wkrótce >>>> COLGENIUM

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *